Gianni Crasto 525 Cuoio
  • Gianni Crasto 525 Cuoio

Gianni Crasto 525 Cuoio

7.032 ден.8.790 ден.
Производител: Gianni Crasto
Шифра: Gianni Crasto 525 Cuoio
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:Категорија: Женска колекција

Типологија: Casual чевли

Материјал за горниште: Кожа 

Постава: Кожна

Ѓон: Кожа

Бренд: Gianni Crasto

Боја:  Cuoio

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS
Gianni Crasto Gianni Crasto 525 Cuoio Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа  Постава: Кожна Ѓон: Кожа Бренд: Gianni Crasto Боја:  Cuoio .. Category: Product #: Gianni Crasto 525 Cuoio Regular price: 7.032 ден. 7.032 Available from: HOLDER DOOEL