Балетанки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
Solo Moka Rosa Solo Moka Rosa
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.473 ден.6.390 ден.
без ДДВ: 3.791 ден.
-30%
Solo Moka Cream Solo Moka Cream
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.473 ден.6.390 ден.
без ДДВ: 3.791 ден.
-37%
Shaddy 230590 Gold Shaddy 230590 Gold
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
3.119 ден.4.950 ден.
без ДДВ: 2.643 ден.
-37%
Shaddy 230531 Cuoio Shaddy 230531 Cuoio
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.955 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 2.504 ден.
-37%
Shaddy 230530 Olive Shaddy 230530 Olive
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.955 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 2.504 ден.
-37%
Shaddy 230373 Noce Shaddy 230373 Noce
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
3.371 ден.5.350 ден.
без ДДВ: 2.857 ден.
-37%
Shaddy 230373 Beige Shaddy 230373 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
3.371 ден.5.350 ден.
без ДДВ: 2.857 ден.
-30%
Shaddy 124 Orange Shaddy 124 Orange
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.283 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 2.782 ден.
-30%
Shaddy 124 Kayisi Shaddy 124 Kayisi
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.283 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 2.782 ден.
-37%
Shaddy 115 Yellow Shaddy 115 Yellow
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.245 ден.5.150 ден.
без ДДВ: 2.750 ден.
-30%
Shaddy 115 Lillac Shaddy 115 Lillac
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.605 ден.5.150 ден.
без ДДВ: 3.055 ден.
-37%
Shaddy 115 Fuchsia Shaddy 115 Fuchsia
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
2.955 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 2.504 ден.
-37%
Shaddy 115 Cuoio Shaddy 115 Cuoio
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
2.955 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 2.504 ден.
-30%
Shaddy 115 Beige Shaddy 115 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.605 ден.5.150 ден.
без ДДВ: 3.055 ден.
-28%
Gianni Crasto 24 Menta Gianni Crasto 24 Menta
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
2.873 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.435 ден.
-28%
Gianni Crasto 029 Arrancio Gianni Crasto 029 Arrancio
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
2.873 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.435 ден.
-35%
Marquis CH6 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.143 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 2.664 ден.
-35%
Marquis CH6 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.143 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 2.664 ден.
-35%
Marquis CH5 Vison
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.234 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.741 ден.
-35%
Marquis CH5 Grey
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.234 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.741 ден.
-35%
Marquis CH5 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.234 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.741 ден.
-35%
Marquis B07 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.143 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 2.664 ден.
-28%
Solo Tina Chestnut
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.673 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 3.960 ден.
-28%
Solo Tina Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.673 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 3.960 ден.
-28%
Solo Pepa Cream
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.673 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 3.960 ден.
-28%
Solo Pepa Cilibar
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.673 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 3.960 ден.
-35%
Solo Nina Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.206 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 3.564 ден.
-28%
Solo Moa Yellow
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.673 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 3.960 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2023. UKION SHOPS