Чизми

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Solo Olivia Green
Категорија: Женска колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: ..
7.990 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
Solo Olivia Cilibar
Категорија: Женска колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: ..
7.990 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
Solo Emma Black Solo Emma Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
10.950 ден.
без ДДВ: 9.280 ден.
Solo Doris Green Solo Doris Green
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
10.500 ден.
без ДДВ: 8.898 ден.
Solo Doris Cilibar
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
10.500 ден.
без ДДВ: 8.898 ден.
Solo Doris Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
10.500 ден.
без ДДВ: 8.898 ден.
Solo Alba Grey
Категорија: Женска колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: ..
8.690 ден.
без ДДВ: 7.364 ден.
Solo Alba Cilibar Solo Alba Cilibar
Категорија: Женска колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: ..
8.690 ден.
без ДДВ: 7.364 ден.
Marquis Paris 791 T.Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: ..
7.790 ден.
без ДДВ: 6.602 ден.
Marquis Paris 791 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: ..
7.790 ден.
без ДДВ: 6.602 ден.
Marquis Paris 771 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: ..
7.950 ден.
без ДДВ: 6.737 ден.
Marquis Paris 586 Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: ..
7.290 ден.
без ДДВ: 6.178 ден.
Marquis Paris 586 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: ..
7.290 ден.
без ДДВ: 6.178 ден.
Marquis Paris 586 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: ..
7.290 ден.
без ДДВ: 6.178 ден.
Marquis A805 Crocco Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
10.990 ден.
без ДДВ: 9.314 ден.
Marquis A805 Crocco Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
10.990 ден.
без ДДВ: 9.314 ден.
-40%
Marquis A705 Moro Marquis A705 Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.814 ден.9.690 ден.
без ДДВ: 4.927 ден.
-40%
Solo Alba Prima Solo Alba Prima
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
4.494 ден.7.490 ден.
без ДДВ: 3.808 ден.
-40%
Cruise Marrone Cruise Marrone
Категорија: Женска колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кож..
4.794 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 4.063 ден.
-40%
Cruise Bordeaux Cruise Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кож..
4.794 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 4.063 ден.
-50%
Marquis Paris 723 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.275 ден.10.550 ден.
без ДДВ: 4.470 ден.
-40%
Marquis Paris 722 Crocco Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.390 ден.5.650 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
-50%
Marquis Paris 584 T.Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.245 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 2.750 ден.
-40%
Marquis Paris 583 T.Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.990 ден.6.650 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
-40%
Marquis A826 T.Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
4.614 ден.7.690 ден.
без ДДВ: 3.910 ден.
-50%
Marquis A793 T.Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.845 ден.7.690 ден.
без ДДВ: 3.258 ден.
-60%
CaféNoir Bordeaux CaféNoir Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
4.200 ден.10.500 ден.
без ДДВ: 3.559 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2022. UKION SHOPS