Мокасини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Marquis M601 Vizon
Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Пост..
4.200 ден.5.250 ден.
без ДДВ: 3.559 ден.
-20%
Marquis M601 N.Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Пост..
4.200 ден.5.250 ден.
без ДДВ: 3.559 ден.
-20%
Marquis M601 Grey
Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Пост..
4.200 ден.5.250 ден.
без ДДВ: 3.559 ден.
-20%
Marquis M601 Brown Leather Marquis M601 Brown Leather
Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Пост..
4.200 ден.5.250 ден.
без ДДВ: 3.559 ден.
-20%
Marquis M601 Brown
Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Пост..
4.200 ден.5.250 ден.
без ДДВ: 3.559 ден.
-20%
Marquis M601 Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Пост..
4.200 ден.5.250 ден.
без ДДВ: 3.559 ден.
-35%
Marquis M60 Vizon Velur
Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Пост..
3.234 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.741 ден.
-35%
Marquis M60 Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Пост..
3.234 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.741 ден.
-35%
Marquis VR01 Vizon
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual shoes Материјал за горниште: Кожа ..
3.882 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.290 ден.
-35%
Marquis VR01 Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual shoes Материјал за горниште: Кожа ..
3.882 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.290 ден.
-28%
Marquis V2716 Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
4.313 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.655 ден.
-35%
Marquis T673 Antik
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual shoes Материјал за горниште: Кожа ..
3.882 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.290 ден.
-35%
Marquis T604 Vizon
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual shoes Материјал за горниште: Кожа ..
3.882 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.290 ден.
-35%
Marquis T604 Teget
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual shoes Материјал за горниште: Кожа ..
3.882 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.290 ден.
-35%
Marquis T604 Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual shoes Материјал за горниште: Кожа ..
3.882 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.290 ден.
-30%
Marquis M61 Blue Marquis M61 Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Пост..
3.143 ден.4.490 ден.
без ДДВ: 2.664 ден.
-30%
Marquis M61 Rosso Marquis M61 Rosso
Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Пост..
3.143 ден.4.490 ден.
без ДДВ: 2.664 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS