Женска колекција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Gianni Crasto GT47 Noce Gianni Crasto GT47 Noce
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.352 ден.4.190 ден.
без ДДВ: 2.841 ден.
-20%
Gianni Crasto GT42 Maculato Gianni Crasto GT42 Maculato
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.672 ден.4.590 ден.
без ДДВ: 3.112 ден.
-20%
Gianni Crasto GT35 Verde Gianni Crasto GT35 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.992 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.383 ден.
-20%
Gianni Crasto GT35 Turchese Gianni Crasto GT35 Turchese
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.992 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.383 ден.
-20%
Gianni Crasto GT35 Moon Gianni Crasto GT35 Moon
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.992 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.383 ден.
-20%
Gianni Crasto GT34 Camoscio Gianni Crasto GT34 Camoscio
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
4.440 ден.5.550 ден.
без ДДВ: 3.763 ден.
-20%
Gianni Crasto GT32 Rosso Gianni Crasto GT32 Rosso
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
4.392 ден.5.490 ден.
без ДДВ: 3.722 ден.
-20%
Gianni Crasto GT32 Crema Gianni Crasto GT32 Crema
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
4.392 ден.5.490 ден.
без ДДВ: 3.722 ден.
-20%
Gianni Crasto 729 Ice Gianni Crasto 729 Ice
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
6.360 ден.7.950 ден.
без ДДВ: 5.390 ден.
-20%
Gianni Crasto 728 Nero Gianni Crasto 728 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
7.032 ден.8.790 ден.
без ДДВ: 5.959 ден.
-20%
Gianni Crasto 525 Jeans Gianni Crasto 525 Jeans
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
7.032 ден.8.790 ден.
без ДДВ: 5.959 ден.
-20%
Gianni Crasto 525 Cuoio Gianni Crasto 525 Cuoio
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
7.032 ден.8.790 ден.
без ДДВ: 5.959 ден.
-20%
Gianni Crasto 1579 Camoscio Gianni Crasto 1579 Camoscio
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
5.720 ден.7.150 ден.
без ДДВ: 4.847 ден.
-20%
Gianni Crasto 1579 Bluette Gianni Crasto 1579 Bluette
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
5.720 ден.7.150 ден.
без ДДВ: 4.847 ден.
-20%
Solo Silvia Jaguar Solo Silvia Jaguar
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
5.480 ден.6.850 ден.
без ДДВ: 4.644 ден.
-20%
Solo Olga Yellow Solo Olga Yellow
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
5.592 ден.6.990 ден.
без ДДВ: 4.739 ден.
-20%
Solo Zoka Red Solo Zoka Red
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
5.480 ден.6.850 ден.
без ДДВ: 4.644 ден.
-20%
Solo Zoka Gold
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
5.480 ден.6.850 ден.
без ДДВ: 4.644 ден.
-20%
Solo Zoka Blue Solo Zoka Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
5.480 ден.6.850 ден.
без ДДВ: 4.644 ден.
-20%
Solo Viktorija Powder Solo Viktorija Powder
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
5.480 ден.6.850 ден.
без ДДВ: 4.644 ден.
-20%
Solo Viktorija Black Solo Viktorija Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
5.480 ден.6.850 ден.
без ДДВ: 4.644 ден.
-20%
Solo Stella Silver Solo Stella Silver
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
5.592 ден.6.990 ден.
без ДДВ: 4.739 ден.
-20%
Solo Stella Red Solo Stella Red
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
5.592 ден.6.990 ден.
без ДДВ: 4.739 ден.
-20%
Solo Stella Black Solo Stella Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
5.592 ден.6.990 ден.
без ДДВ: 4.739 ден.
-20%
Solo Elba Black Solo Elba Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
5.592 ден.6.990 ден.
без ДДВ: 4.739 ден.
-20%
Solo Alba Black Solo Alba Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
5.592 ден.6.990 ден.
без ДДВ: 4.739 ден.
-20%
Shaddy 46335 Cuoio Shaddy 46335 Cuoio
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
4.440 ден.5.550 ден.
без ДДВ: 3.763 ден.
-20%
Shaddy 46335 Blue Shaddy 46335 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
4.440 ден.5.550 ден.
без ДДВ: 3.763 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS