Елегантни чевли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Marquis S588 Navy Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горн..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Marquis S588 Grey
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горн..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Marquis S586 Navy Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горн..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
-37%
Shaddy 235355 Bordeaux Shaddy 235355 Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.774 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.198 ден.
-30%
Shaddy 235324 Cuoio Shaddy 235324 Cuoio
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.865 ден.6.950 ден.
без ДДВ: 4.123 ден.
-44%
Shaddy 235226 Noce Shaddy 235226 Noce
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.556 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 3.014 ден.
-44%
Shaddy 235226 Black Shaddy 235226 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.556 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 3.014 ден.
-30%
Solo Mina Black Solo Mina Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
4.655 ден.6.650 ден.
без ДДВ: 3.945 ден.
-30%
Marquis S645 Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.193 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.553 ден.
-30%
Marquis S584 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.193 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.553 ден.
-50%
Solo Elena Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.925 ден.5.850 ден.
без ДДВ: 2.479 ден.
-40%
Marquis Nero 1566 Marquis Nero 1566
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.130 ден.3.550 ден.
без ДДВ: 1.805 ден.
-40%
Marquis Perla 1566 Marquis Perla 1566
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.130 ден.3.550 ден.
без ДДВ: 1.805 ден.
-60%
CaféNoir Nero CaféNoir Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
3.992 ден.9.980 ден.
без ДДВ: 3.383 ден.
-60%
CaféNoir Taupe CaféNoir Taupe
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
3.992 ден.9.980 ден.
без ДДВ: 3.383 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS