Машка колекција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Marquis VF582 Brown
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
6.350 ден.
без ДДВ: 5.381 ден.
Marquis V3763 Brown
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Marquis V3763 Antik
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Marquis V3704 Navy Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
6.350 ден.
без ДДВ: 5.381 ден.
Marquis V3704 Antik
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
6.350 ден.
без ДДВ: 5.381 ден.
Marquis V3613 Blue Marquis V3613 Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
7.250 ден.
без ДДВ: 6.144 ден.
Marquis V3612 Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
6.350 ден.
без ДДВ: 5.381 ден.
Marquis V3612 Antik
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
6.350 ден.
без ДДВ: 5.381 ден.
Marquis V3611 Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
7.290 ден.
без ДДВ: 6.178 ден.
Marquis V3602 Antik
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
7.190 ден.
без ДДВ: 6.093 ден.
Marquis V2811 Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Marquis V2811 Antik
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Marquis BS404 Verde Marquis BS404 Verde
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
6.350 ден.
без ДДВ: 5.381 ден.
Marquis BS404 Antik
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
6.350 ден.
без ДДВ: 5.381 ден.
Marquis BS393 Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
7.590 ден.
без ДДВ: 6.432 ден.
Charms Taupe Charms Taupe
Категорија: Машка колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кожа ..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Charms Pietra Bordo Charms Pietra Bordo
Категорија: Машка колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кожа ..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Charms Olivia Taupe Charms Olivia Taupe
Категорија: Машка колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кожа ..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Charms Cuoio Blue Charms Cuoio Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кожа ..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Charms Blue Cuoio Charms Blue Cuoio
Категорија: Машка колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кожа ..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Charms Asfalto Charms Asfalto
Категорија: Машка колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кожа ..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Marquis T902 Grey
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual shoes Материјал за горниште: Кожа ..
6.350 ден.
без ДДВ: 5.381 ден.
Marquis T902 Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual shoes Материјал за горниште: Кожа ..
6.350 ден.
без ДДВ: 5.381 ден.
Marquis T901 Croco Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual shoes Материјал за горниште: Кожа ..
6.350 ден.
без ДДВ: 5.381 ден.
Marquis T873 Navy Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual shoes Материјал за горниште: Кожа ..
6.290 ден.
без ДДВ: 5.331 ден.
Marquis T873 Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual shoes Материјал за горниште: Кожа ..
6.290 ден.
без ДДВ: 5.331 ден.
-28%
Marquis T870 N.Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual shoes Материјал за горниште: Кожа ..
4.313 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.655 ден.
-28%
Marquis T870 Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual shoes Материјал за горниште: Кожа ..
4.313 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.655 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2023. UKION SHOPS