Кожни паричници

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Locass Nero Woman Wallet Locass Nero Woman Wallet
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Женски новчаник Материјал: Кожа Бренд: ..
2.750 ден.
без ДДВ: 2.331 ден.
-20%
Marquis Cuoio Wallet Marquis Cuoio Wallet
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожен привезок Материјал: Кожа Бре..
1.432 ден.1.790 ден.
без ДДВ: 1.214 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2023. UKION SHOPS