Кожни паричници

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Locass Nero Woman Wallet Locass Nero Woman Wallet
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Женски новчаник Материјал: Кожа Бренд: ..
2.200 ден.2.750 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.
-20%
Locass T.Moro Woman Wallet Locass T.Moro Woman Wallet
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Женски новчаник Материјал: Кожа Бренд: ..
2.200 ден.2.750 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.
-20%
Locass T.Moro Man Wallet Locass T.Moro Man Wallet
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машки новчаник Материјал: Кожа Бре..
1.832 ден.2.290 ден.
без ДДВ: 1.553 ден.
-20%
Locass Nero Man Wallet Locass Nero Man Wallet
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машки новчаник Материјал: Кожа Бре..
1.832 ден.2.290 ден.
без ДДВ: 1.553 ден.
-20%
Locass Moro Man Wallet Locass Moro Man Wallet
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машки новчаник Материјал: Кожа Бре..
1.832 ден.2.290 ден.
без ДДВ: 1.553 ден.
-20%
Locass Man Nero Package Locass Man Nero Package
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машки ремен + новчаник Материјал:&nbs..
3.392 ден.4.240 ден.
без ДДВ: 2.875 ден.
-20%
Locass Cuoio Man Wallet Locass Cuoio Man Wallet
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машки новчаник Материјал: Кожа Бре..
1.832 ден.2.290 ден.
без ДДВ: 1.553 ден.
-20%
Saddler Pinko Wallet Saddler Pinko Wallet
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожен привезок Материјал: Кожа Бре..
1.592 ден.1.990 ден.
без ДДВ: 1.349 ден.
-20%
Marquis Cuoio Wallet Marquis Cuoio Wallet
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожен привезок Материјал: Кожа Бре..
1.432 ден.1.790 ден.
без ДДВ: 1.214 ден.
-20%
Tony Perroti Nero Wallet Tony Perroti Nero Wallet
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожен привезок Материјал: Кожа Бре..
2.360 ден.2.950 ден.
без ДДВ: 2.000 ден.
Tony Perroti Cardholder Tony Perroti Cardholder
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Аксесоар за кредитни картички Материјал:&n..
1.395 ден.
без ДДВ: 1.182 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS