Кожни ташни

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Marquis Nappa Nero Bag Marquis Nappa Nero Bag
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожна ташна Материјал: Кожа Бренд:..
5.750 ден.
без ДДВ: 4.873 ден.
Marquis Cuoio Crocco Bag Marquis Cuoio Crocco Bag
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожна ташна Материјал: Кожа Бренд:..
5.750 ден.
без ДДВ: 4.873 ден.
Locass T.Moro Bag Locass T.Moro Bag
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машка ташна Материјал: Кожа Бренд:..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Locass Nero Bag 507 Locass Nero Bag 507
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машка ташна Материјал: Кожа Бренд:..
5.250 ден.
без ДДВ: 4.449 ден.
Locass Nero Bag 502 Locass Nero Bag 502
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машка ташна Материјал: Кожа Бренд:..
4.250 ден.
без ДДВ: 3.602 ден.
Locass Nero Bag 501 Locass Nero Bag 501
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машка ташна Материјал: Кожа Бренд:..
4.250 ден.
без ДДВ: 3.602 ден.
Locass Nero Bag 500
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машка ташна Материјал: Кожа Бренд:..
3.550 ден.
без ДДВ: 3.008 ден.
Locass Nero Bag Locass Nero Bag
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машка ташна Материјал: Кожа Бренд:..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Locass Blue Bag Locass Blue Bag
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машка ташна Материјал: Кожа Бренд:..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
-20%
Marquis Nero Case Marquis Nero Case
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожна ташна Материјал: Кожа Бренд:..
1.992 ден.2.490 ден.
без ДДВ: 1.688 ден.
Marquis Nero Briefcase Marquis Nero Briefcase
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожена ташна Материјал: Кожа Бренд..
9.450 ден.
без ДДВ: 8.008 ден.
-44%
Inini Nero Briefcase Inini Nero Briefcase
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожена ташна Материјал: Кожа Бренд..
6.100 ден.10.980 ден.
без ДДВ: 5.169 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2022. UKION SHOPS