Есен/Зима

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-40%
Solo Dina Black Solo Dina Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Почучизми Материјал за горниште: ..
5.034 ден.8.390 ден.
без ДДВ: 4.266 ден.
-40%
Solo Chloe Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
7.530 ден.12.550 ден.
без ДДВ: 6.381 ден.
-40%
Solo Amy Black Solo Amy Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
7.530 ден.12.550 ден.
без ДДВ: 6.381 ден.
-40%
Gianni Crasto 3171 Militare Gianni Crasto 3171 Militare
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.730 ден.9.550 ден.
без ДДВ: 4.856 ден.
-40%
Gianni Crasto 2372 Tabacco Gianni Crasto 2372 Tabacco
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.610 ден.9.350 ден.
без ДДВ: 4.754 ден.
-36%
Gianni Crasto 2016 Tabacco Gianni Crasto 2016 Tabacco
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.984 ден.9.350 ден.
без ДДВ: 5.071 ден.
-36%
Gianni Crasto 8557 Black Gianni Crasto 8557 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
7.520 ден.11.750 ден.
без ДДВ: 6.373 ден.
-44%
Gianni Crasto 7430 Black Gianni Crasto 7430 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
6.378 ден.11.390 ден.
без ДДВ: 5.405 ден.
-36%
Gianni Crasto 2003 Tabaco Gianni Crasto 2003 Tabaco
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
7.520 ден.11.750 ден.
без ДДВ: 6.373 ден.
-40%
Shaddy 35407 Smoke Shaddy 35407 Smoke
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.170 ден.6.950 ден.
без ДДВ: 3.534 ден.
-40%
Shaddy 35405 Maun Shaddy 35405 Maun
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.170 ден.6.950 ден.
без ДДВ: 3.534 ден.
-40%
Shaddy 35052 Mokka Shaddy 35052 Mokka
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.810 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 3.229 ден.
-40%
Shaddy 35052 Bordeaux Shaddy 35052 Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.810 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 3.229 ден.
-37%
Shaddy 35019 Khaki Shaddy 35019 Khaki
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.774 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.198 ден.
-37%
Shaddy 35019 Cognac Shaddy 35019 Cognac
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.774 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.198 ден.
-37%
Shaddy 235355 Bordeaux Shaddy 235355 Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.774 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.198 ден.
-30%
Shaddy 235324 Cuoio Shaddy 235324 Cuoio
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.865 ден.6.950 ден.
без ДДВ: 4.123 ден.
-44%
Shaddy 235226 Noce Shaddy 235226 Noce
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.556 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 3.014 ден.
-44%
Shaddy 235226 Black Shaddy 235226 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.556 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 3.014 ден.
-40%
Solo Kalina Brown Solo Kalina Brown
Категорија: Женска колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: ..
4.914 ден.8.190 ден.
без ДДВ: 4.164 ден.
-40%
Solo Mila Black Solo Mila Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
6.954 ден.11.590 ден.
без ДДВ: 5.893 ден.
-44%
Solo Liza Cognac Solo Liza Cognac
Категорија: Женска колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: ..
4.586 ден.8.190 ден.
без ДДВ: 3.886 ден.
-40%
Solo Doris Black Solo Doris Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
6.300 ден.10.500 ден.
без ДДВ: 5.339 ден.
-44%
Solo Alisa Goby Solo Alisa Goby
Категорија: Женска колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: ..
5.706 ден.10.190 ден.
без ДДВ: 4.836 ден.
-40%
Solo Alba Prima Solo Alba Prima
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.394 ден.8.990 ден.
без ДДВ: 4.571 ден.
-40%
Solo Alba Goby Solo Alba Goby
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.394 ден.8.990 ден.
без ДДВ: 4.571 ден.
-30%
Solo Scarlett Brown Solo Scarlett Brown
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.543 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 3.850 ден.
-30%
Solo Scarlett Black Solo Scarlett Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.543 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 3.850 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS