OUTLET

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-89%
FABI 8004 Cielo FABI 8004 Cielo
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
750 ден.6.950 ден.
без ДДВ: 636 ден.
-81%
Emmre 90847 Verde Emmre 90847 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
750 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 636 ден.
-87%
Emmre 90842 Nero Emmre 90842 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
790 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 669 ден.
-87%
Emmre 90636 Cuoio Emmre 90636 Cuoio
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
790 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 669 ден.
-88%
Emmre 31986 Moro Emmre 31986 Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
950 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 805 ден.
-80%
Apepazza 94025 Camel Apepazza 94025 Camel
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
1.250 ден.6.400 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
-62%
Emmre 94189 Grey Emmre 94189 Grey
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
2.450 ден.6.390 ден.
без ДДВ: 2.076 ден.
-81%
Emmre 90846 Bianco Emmre 90846 Bianco
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
750 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 636 ден.
-74%
Emmre Nero Emmre Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
1.946 ден.7.550 ден.
без ДДВ: 1.649 ден.
-86%
Biba 555 Grey Biba 555 Grey
Категорија: Женска колекција Типологија: Женски чевли Материјал за горниште:&nb..
450 ден.3.290 ден.
без ДДВ: 381 ден.
-46%
Marquis 9218 Brown Marquis 9218 Brown
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.500 ден.4.590 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.
-40%
Marquis 1531 Vitello Nutella Marquis 1531 Vitello Nutella
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.754 ден.4.590 ден.
без ДДВ: 2.334 ден.
-40%
Marquis 1531 Vitello Black Marquis 1531 Vitello Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.754 ден.4.590 ден.
без ДДВ: 2.334 ден.
-75%
Boemos 8352 Bianco Boemos 8352 Bianco
Категорија: Машка колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Кожа Поста..
1.500 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
-79%
Boemos 6014 Bianco Boemos 6014 Bianco
Категорија: Машка колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Кожа Поста..
1.290 ден.6.200 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-77%
Boemos 4430 Orangine Boemos 4430 Orangine
Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Пост..
1.505 ден.6.450 ден.
без ДДВ: 1.275 ден.
-59%
Boemos 4021 Bianco Boemos 4021 Bianco
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.560 ден.6.250 ден.
без ДДВ: 2.169 ден.
-75%
Boemos 2131 Sky Blue Boemos 2131 Sky Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Кожа Поста..
1.500 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
-86%
Clio 5161 Nero Clio 5161 Nero
Категорија: Детска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Ко..
500 ден.3.450 ден.
без ДДВ: 424 ден.
-50%
Campionaria 740 Rosso Campionaria 740 Rosso
Категорија: Женска колекција Типологија: Женски чевли Материјал за горниште:&nb..
1.995 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 1.691 ден.
-40%
Marquis Nero 1566 Marquis Nero 1566
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.130 ден.3.550 ден.
без ДДВ: 1.805 ден.
-40%
Marquis Perla 1566 Marquis Perla 1566
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.130 ден.3.550 ден.
без ДДВ: 1.805 ден.

Распродадено

-40%

Распродадено

Marquis Blue 7002 Marquis Blue 7002
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
2.334 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 1.978 ден.
-60%
Scarpet Taupe Scarpet Taupe
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
1.980 ден.4.950 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
-60%
Scarpet Blue Scarpet Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
1.980 ден.4.950 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
-60%
LeaGu Rosso LeaGu Rosso
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
3.436 ден.8.590 ден.
без ДДВ: 2.912 ден.
-60%
LeaGu Nappa Bianco/Rosso LeaGu Nappa Bianco/Rosso
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
3.716 ден.9.290 ден.
без ДДВ: 3.149 ден.
-50%
Marquis Beige Marquis Beige
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
1.775 ден.3.550 ден.
без ДДВ: 1.504 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2023. UKION SHOPS