Есен / Зима

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-40%
Marquis T901 Croco Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual shoes Материјал за горниште: Кожа ..
3.810 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 3.229 ден.
-30%
Marquis BS392 Brown
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
5.313 ден.7.590 ден.
без ДДВ: 4.503 ден.
-30%
Marquis BS391 Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
5.103 ден.7.290 ден.
без ДДВ: 4.325 ден.
-30%
Marquis VF582 Brown
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
4.445 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 3.767 ден.
-30%
Marquis V3763 Antik
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
4.193 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.553 ден.
-40%
Marquis V3705 Brown
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.810 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 3.229 ден.
-30%
Marquis V3613 Brown Marquis V3613 Brown
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
5.075 ден.7.250 ден.
без ДДВ: 4.301 ден.
-30%
Marquis V3613 Blue Marquis V3613 Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
5.075 ден.7.250 ден.
без ДДВ: 4.301 ден.
-40%
Marquis V3612 Antik
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.810 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 3.229 ден.
-37%
Marquis V3611 Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
4.593 ден.7.290 ден.
без ДДВ: 3.892 ден.
-30%
Marquis V3602 Antik
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
5.033 ден.7.190 ден.
без ДДВ: 4.265 ден.
-37%
Marquis V2811 Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.774 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.198 ден.
-37%
Marquis V2811 Antik
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.774 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.198 ден.
-44%
Marquis BS404 Verde Marquis BS404 Verde
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.556 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 3.014 ден.
-44%
Marquis BS404 Antik
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.556 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 3.014 ден.
-30%
Marquis BS393 Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
5.313 ден.7.590 ден.
без ДДВ: 4.503 ден.
-40%
Marquis T901 Croco Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual shoes Материјал за горниште: Кожа ..
3.810 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 3.229 ден.
-40%
Marquis T873 Navy Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual shoes Материјал за горниште: Кожа ..
3.774 ден.6.290 ден.
без ДДВ: 3.198 ден.
-35%
Marquis T770 Brown
Категорија: Машка колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кожа Постав..
3.738 ден.5.750 ден.
без ДДВ: 3.168 ден.
-40%
Marquis V3700 Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.534 ден.5.890 ден.
без ДДВ: 2.995 ден.
-30%
Marquis V2709 T.Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.885 ден.5.550 ден.
без ДДВ: 3.292 ден.
-30%
Marquis V2537 Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа ..
3.885 ден.5.550 ден.
без ДДВ: 3.292 ден.
-50%
Marquis T520 Nero Marquis T520 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.745 ден.5.490 ден.
без ДДВ: 2.326 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS