Leon анатомски обувки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Leon 950 White
Зошто анатомските обувки Leon ? Медицински и модерни кломпи и папучи со современ дизајн, наменети..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
Leon PU 200 White
Зошто анатомските обувки Leon ? Медицински и модерни кломпи и папучи со современ дизајн, наменети..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
Leon PU 200 Black
Зошто анатомските обувки Leon ? Медицински и модерни кломпи и папучи со современ дизајн, наменети..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
Leon 980 White
Зошто анатомските обувки Leon ? Медицински и модерни кломпи и папучи со современ дизајн, наменети..
1.750 ден.
без ДДВ: 1.483 ден.
Leon 980 Beige
Зошто анатомските обувки Leon ? Медицински и модерни кломпи и папучи со современ дизајн, наменети..
1.750 ден.
без ДДВ: 1.483 ден.

Распродадено

Распродадено

Leon 955 Beige
Зошто анатомските обувки Leon ? Медицински и модерни кломпи и папучи со современ дизајн, наменети..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
Leon 910 Black
Зошто анатомските обувки Leon ? Медицински и модерни кломпи и папучи со современ дизајн, наменети..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Leon 360 White
Зошто анатомските обувки Leon ? Медицински и модерни кломпи и папучи со современ дизајн, наменети..
2.250 ден.
без ДДВ: 1.907 ден.
Leon 360 Black
Зошто анатомските обувки Leon ? Медицински и модерни кломпи и папучи со современ дизајн, наменети..
2.250 ден.
без ДДВ: 1.907 ден.
Leon 270 White
Зошто анатомските обувки Leon ? Медицински и модерни кломпи и папучи со современ дизајн, наменети..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
Leon 260 White
Зошто анатомските обувки Leon ? Медицински и модерни кломпи и папучи со современ дизајн, наменети..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS