Најново
4.123 ден.5.890 ден.
-30%

Распродадено

Solo Luna Mint Solo Luna Mint
4.123 ден.5.890 ден.
4.123 ден.5.890 ден.
3.955 ден.5.650 ден.
3.955 ден.5.650 ден.
3.983 ден.5.690 ден.
3.983 ден.5.690 ден.
3.390 ден.5.650 ден.
3.390 ден.5.650 ден.
3.390 ден.5.650 ден.
4.193 ден.5.990 ден.
3.955 ден.5.650 ден.

Marquis Shoes&Fashion

 • Antonella Rossi
 • Boemos
 • CafeNoir
 • Clarks
 • Doucal's
 • Fabi
 • Franzini
 • Futti
 • Gianfranco Ferre
 • Lancaster
 • Lumberjack
 • Marquis
 • Nicola Benson
 • Pakerson
Следете не

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

 • +389 72 214 929 +389 70 228 387
 • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2022. UKION SHOPS