Најново
3.894 ден.6.490 ден.
3.894 ден.6.490 ден.
3.894 ден.6.490 ден.
3.810 ден.6.350 ден.
3.810 ден.6.350 ден.
3.810 ден.6.350 ден.
2.634 ден.4.390 ден.
2.634 ден.4.390 ден.
2.634 ден.4.390 ден.
2.634 ден.4.390 ден.
2.634 ден.4.390 ден.
2.634 ден.4.390 ден.

Marquis Shoes&Fashion

 • Antonella Rossi
 • Boemos
 • CafeNoir
 • Clarks
 • Doucal's
 • Fabi
 • Franzini
 • Futti
 • Gianfranco Ferre
 • Lancaster
 • Lumberjack
 • Marquis
 • Nicola Benson
 • Pakerson
Следете не

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

 • +389 72 214 929 +389 70 228 387
 • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS