Машка колекција Outlet

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-40%
Marquis 1531 Vitello Nutella Marquis 1531 Vitello Nutella
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.754 ден.4.590 ден.
без ДДВ: 2.334 ден.
-40%
Marquis 1531 Vitello Black Marquis 1531 Vitello Black
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.754 ден.4.590 ден.
без ДДВ: 2.334 ден.
-75%
Boemos 8352 Bianco Boemos 8352 Bianco
Категорија: Машка колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Кожа Поста..
1.500 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
-79%
Boemos 6014 Bianco Boemos 6014 Bianco
Категорија: Машка колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Кожа Поста..
1.290 ден.6.200 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-77%
Boemos 4430 Orangine Boemos 4430 Orangine
Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Пост..
1.505 ден.6.450 ден.
без ДДВ: 1.275 ден.
-59%
Boemos 4021 Bianco Boemos 4021 Bianco
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа ..
2.560 ден.6.250 ден.
без ДДВ: 2.169 ден.
-75%
Boemos 2131 Sky Blue Boemos 2131 Sky Blue
Категорија: Машка колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Кожа Поста..
1.500 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
-50%
Marquis Beige Marquis Beige
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
1.775 ден.3.550 ден.
без ДДВ: 1.504 ден.
-50%
Marquis Asparagus Marquis Asparagus
Категорија: Машка колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Велур ..
1.875 ден.3.750 ден.
без ДДВ: 1.589 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS