Есен/Зима

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-40%
Marquis 083 Nero Marquis 083 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.934 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.486 ден.
-40%
Marquis 083 Bordeaux Marquis 083 Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.934 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.486 ден.
-50%
Marquis S643 Nero Marquis S643 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.645 ден.5.290 ден.
без ДДВ: 2.242 ден.
-50%
Marquis S588 Blue Marquis S588 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.645 ден.5.290 ден.
без ДДВ: 2.242 ден.
-40%
Marquis 382 Astragan Marquis 382 Astragan
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.934 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.486 ден.
-40%
Marquis 196 Astragan Marquis 196 Astragan
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
2.934 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.486 ден.
-40%
Marquis 093 Royal Blue Marquis 093 Royal Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.934 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.486 ден.
-40%
Marquis 093 Rosso Marquis 093 Rosso
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.934 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.486 ден.
-37%
Marquis Paris 344 Blue Marquis Paris 344 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.434 ден.5.450 ден.
без ДДВ: 2.910 ден.
-40%
Marquis Paris 361 Blue Marquis Paris 361 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
2.670 ден.4.450 ден.
без ДДВ: 2.263 ден.
-37%
Antonini 2803 T.Moro Antonini 2803 T.Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
2.766 ден.4.390 ден.
без ДДВ: 2.344 ден.
-37%
Marquis 6011 Black Marquis 6011 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.585 ден.5.690 ден.
без ДДВ: 3.038 ден.
-37%
Marquis 067 Leopard Marquis 067 Leopard
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.585 ден.5.690 ден.
без ДДВ: 3.038 ден.
-40%
Marquis 093 Bordeaux Marquis 093 Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.934 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.486 ден.
-30%
Marquis 1051 Olive Marquis 1051 Olive
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.723 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.308 ден.
-30%
Marquis 740 Blue Marquis 740 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
2.793 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.367 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS