Gianni Crasto

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-36%
Gianni Crasto 2003 Tabaco Gianni Crasto 2003 Tabaco
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
7.520 ден.11.750 ден.
без ДДВ: 6.373 ден.
-36%
Gianni Crasto 8557 Black Gianni Crasto 8557 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
7.520 ден.11.750 ден.
без ДДВ: 6.373 ден.
-37%
Gianni Crasto DE90 Tabaco
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
7.554 ден.11.990 ден.
без ДДВ: 6.402 ден.
-44%
Gianni Crasto 7430 Black Gianni Crasto 7430 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
6.378 ден.11.390 ден.
без ДДВ: 5.405 ден.
-40%
Gianni Crasto 3171 Militare Gianni Crasto 3171 Militare
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.730 ден.9.550 ден.
без ДДВ: 4.856 ден.
-40%
Gianni Crasto 2372 Tabacco Gianni Crasto 2372 Tabacco
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.610 ден.9.350 ден.
без ДДВ: 4.754 ден.
-36%
Gianni Crasto 2016 Tabacco Gianni Crasto 2016 Tabacco
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.984 ден.9.350 ден.
без ДДВ: 5.071 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS