Gianni Crasto GT47 Noce
  • Gianni Crasto GT47 Noce

Gianni Crasto GT47 Noce

4.190 ден.
Производител: Gianni Crasto
Шифра: Gianni Crasto GT47 Noce
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:Категорија: Женска колекција

Типологија: Балетанки

Материјал за горниште: Кожа 

Постава: Кожна

Ѓон: Кожа

Бренд: Gianni Crasto

Боја: Noce

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS
Gianni Crasto Gianni Crasto GT47 Noce Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: Кожа  Постава: Кожна Ѓон: Кожа Бренд: Gianni Crasto Боја: Noce   .. Category: Product #: Gianni Crasto GT47 Noce Regular price: 4.190 ден. 4.190 Available from: HOLDER DOOEL