Solo Lina Hologram
  • Solo Lina Hologram

Solo Lina Hologram

4.001 ден.6.350 ден.
Производител: Solo
Шифра: Solo Lina Hologram 3031
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:

Категорија: Женска колекција

Типологија: Елегантни чевли

Материјал за горниште: Кожа 

Постава: Кожна

Ѓон: Кожа

Бренд: Solo

Боја: Hologram

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS
Solo Solo Lina Hologram Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште: Кожа  Постава: Кожна Ѓон: Кожа Бренд: Solo Боја: Hologram   .. Category: Product #: Solo Lina Hologram 3031 Regular price: 4.001 ден. 4.001 Available from: HOLDER DOOEL