Пролет/Лето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Marquis Paris 1101 Vizon
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.792 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 4.061 ден.
-20%
Marquis Paris 1101 Brown Marquis Paris 1101 Brown
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.792 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 4.061 ден.
-20%
Marquis Paris 1101 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.792 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 4.061 ден.
-20%
Marquis Paris 1100 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.792 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 4.061 ден.
-20%
Marquis F403 Black Marquis F403 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кож..
4.952 ден.6.190 ден.
без ДДВ: 4.197 ден.
-20%
Marquis F403 Bianco
Категорија: Женска колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кож..
4.952 ден.6.190 ден.
без ДДВ: 4.197 ден.
-20%
Marquis CH21 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.992 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.383 ден.
-20%
Marquis CH21 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.992 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.383 ден.
-20%
Marquis CH20 Vizon Marquis CH20 Vizon
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.992 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.383 ден.
-20%
Marquis CH20 Grey
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.992 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.383 ден.
-20%
Marquis CH20 Gold
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.992 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.383 ден.
-20%
Marquis CH20 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.992 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.383 ден.
-20%
Marquis CH11 Grey
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.992 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.383 ден.
-20%
Marquis CH11 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.992 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.383 ден.
-20%
Marquis B07 Rosa Velur
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.880 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 3.288 ден.
-20%
Marquis B07 Blue Velur
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.880 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 3.288 ден.
-20%
Marquis S588 Navy Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горн..
4.792 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 4.061 ден.
-20%
Marquis S588 Grey
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горн..
4.792 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 4.061 ден.
-20%
Marquis S586 Navy Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горн..
4.792 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 4.061 ден.
-20%
Marquis Paris 811 Bright Mink
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.792 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 4.061 ден.
-20%
Marquis Paris 811 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.792 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 4.061 ден.
-20%
Marquis Paris 587 Vizon
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.952 ден.6.190 ден.
без ДДВ: 4.197 ден.
-20%
Marquis Paris 587 Grey
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.952 ден.6.190 ден.
без ДДВ: 4.197 ден.
-20%
Marquis Paris 587 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.952 ден.6.190 ден.
без ДДВ: 4.197 ден.
-20%
Marquis F403 Vizon
Категорија: Женска колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кож..
4.952 ден.6.190 ден.
без ДДВ: 4.197 ден.
-20%
Marquis F403 Rosa Marquis F403 Rosa
Категорија: Женска колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кож..
4.952 ден.6.190 ден.
без ДДВ: 4.197 ден.
-30%
Charms Black Maculato Charms Black Maculato
Категорија: Женска колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кож..
3.423 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.901 ден.
-37%
Solo Pisa Mint Solo Pisa Mint
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
3.081 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.611 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS