Пролет/Лето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
Shaddy 115 Lillac Shaddy 115 Lillac
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.605 ден.5.150 ден.
без ДДВ: 3.055 ден.
-37%
Shaddy 115 Fuchsia Shaddy 115 Fuchsia
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
2.955 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 2.504 ден.
-37%
Shaddy 115 Cuoio Shaddy 115 Cuoio
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
2.955 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 2.504 ден.
-30%
Shaddy 115 Beige Shaddy 115 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.605 ден.5.150 ден.
без ДДВ: 3.055 ден.
-28%
Gianni Crasto 30 Dorato Gianni Crasto 30 Dorato
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual shoes Материјал за горниште:&nb..
2.873 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.435 ден.
-28%
Gianni Crasto 24 Menta Gianni Crasto 24 Menta
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
2.873 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.435 ден.
-28%
Gianni Crasto 029 Arrancio Gianni Crasto 029 Arrancio
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
2.873 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.435 ден.
-28%
Marquis Paris 901 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.313 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.655 ден.
-28%
Marquis Paris 901 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.313 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.655 ден.
-28%
Marquis Paris 881 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.313 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.655 ден.
-28%
Marquis Paris 881 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.313 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.655 ден.
-28%
Marquis Paris 841 Vizon
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.140 ден.5.750 ден.
без ДДВ: 3.508 ден.
-28%
Marquis Paris 840 Vizon
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.140 ден.5.750 ден.
без ДДВ: 3.508 ден.
-28%
Marquis Paris 840 Powder
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.140 ден.5.750 ден.
без ДДВ: 3.508 ден.
-28%
Marquis Paris 840 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.140 ден.5.750 ден.
без ДДВ: 3.508 ден.
-28%
Marquis Paris 812 Orange
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.140 ден.5.750 ден.
без ДДВ: 3.508 ден.
-28%
Marquis Paris 812 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.140 ден.5.750 ден.
без ДДВ: 3.508 ден.
-28%
Marquis Paris 811 Beige Marquis Paris 811 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.140 ден.5.750 ден.
без ДДВ: 3.508 ден.
-28%
Marquis Paris 587 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.140 ден.5.750 ден.
без ДДВ: 3.508 ден.
-28%
Marquis F220 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.313 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.655 ден.
-28%
Marquis F220 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.313 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.655 ден.
-35%
Marquis CH6 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.143 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 2.664 ден.
-35%
Marquis CH6 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.143 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 2.664 ден.
-35%
Marquis CH5 Vison
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.234 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.741 ден.
-35%
Marquis CH5 Grey
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
3.234 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.741 ден.
-35%
Marquis CH5 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.234 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.741 ден.
-35%
Marquis B07 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
3.143 ден.4.850 ден.
без ДДВ: 2.664 ден.
-28%
Solo Tina Chestnut
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.673 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 3.960 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2023. UKION SHOPS