Shaddy 230373 Noce
  • Shaddy 230373 Noce

Shaddy 230373 Noce

3.371 ден.5.350 ден.
Производител: Shaddy
Шифра: Shaddy 230373 Noce
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:Категорија: Женска колекција

Типологија: Сандали

Материјал за горниште: Кожа 

Постава: Кожна

Ѓон: Кожа

Бренд: Shaddy

Боја: Noce

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS
Shaddy Shaddy 230373 Noce Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Кожа  Постава: Кожна Ѓон: Кожа Бренд: Shaddy Боја: Noce .. Category: Product #: Shaddy 230373 Noce Regular price: 3.371 ден. 3.371 Available from: HOLDER DOOEL