Shaddy 115 Yellow
  • Shaddy 115 Yellow

Shaddy 115 Yellow

3.245 ден.5.150 ден.
Производител: Shaddy
Шифра: Shaddy 115 Yellow
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:Категорија: Женска колекција

Типологија: Балетанки

Материјал за горниште: Кожа 

Постава: Кожна

Ѓон: Кожа

Бренд: Shaddy

Боја: Yellow

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS
Shaddy Shaddy 115 Yellow Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: Кожа  Постава: Кожна Ѓон: Кожа Бренд: Shaddy Боја: Yellow   .. Category: Product #: Shaddy 115 Yellow Regular price: 3.245 ден. 3.245 Available from: HOLDER DOOEL