Пролет/Лето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Marquis S588 Navy Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горн..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Marquis S588 Grey
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горн..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Marquis S586 Navy Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горн..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Marquis Paris 811 Bright Mink
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Marquis Paris 587 Grey
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
6.190 ден.
без ДДВ: 5.246 ден.
Marquis Paris 587 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
6.190 ден.
без ДДВ: 5.246 ден.
Marquis F403 Vizon
Категорија: Женска колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кож..
6.190 ден.
без ДДВ: 5.246 ден.
Marquis F403 Rosa Marquis F403 Rosa
Категорија: Женска колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кож..
6.190 ден.
без ДДВ: 5.246 ден.
-30%
Charms Maculato Charms Maculato
Категорија: Женска колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кож..
3.493 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 2.960 ден.
-30%
Charms Black Maculato Charms Black Maculato
Категорија: Женска колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кож..
3.423 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.901 ден.
-37%
Solo Mina Gold Solo Mina Gold
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
4.001 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 3.391 ден.
-37%
Solo Rina Lila Solo Rina Lila
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
3.396 ден.5.390 ден.
без ДДВ: 2.878 ден.
-37%
Solo Pisa Mint Solo Pisa Mint
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
3.081 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.611 ден.
-37%
Solo Pisa Lila Solo Pisa Lila
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
3.081 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.611 ден.
-37%
Solo Dina Cream Solo Dina Cream
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
3.396 ден.5.390 ден.
без ДДВ: 2.878 ден.
-37%
Solo Pula Grey Solo Pula Grey
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
4.064 ден.6.450 ден.
без ДДВ: 3.444 ден.
-30%
Solo Moka Rosa Solo Moka Rosa
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.473 ден.6.390 ден.
без ДДВ: 3.791 ден.
-30%
Solo Moka Cream Solo Moka Cream
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.473 ден.6.390 ден.
без ДДВ: 3.791 ден.
-37%
Solo Lina Hologram Solo Lina Hologram
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
4.001 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 3.391 ден.
-37%
Solo Lea Silver Solo Lea Silver
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.089 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 3.465 ден.
-37%
Solo Gabriela Apricot
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.001 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 3.391 ден.
-37%
Solo Andrea Yellow Solo Andrea Yellow
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.001 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 3.391 ден.
-37%
Solo Andrea Red Solo Andrea Red
Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште:&nb..
4.001 ден.6.350 ден.
без ДДВ: 3.391 ден.
-37%
Shaddy 230590 Gold Shaddy 230590 Gold
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
3.119 ден.4.950 ден.
без ДДВ: 2.643 ден.
-37%
Shaddy 230531 Cuoio Shaddy 230531 Cuoio
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.955 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 2.504 ден.
-37%
Shaddy 230530 Olive Shaddy 230530 Olive
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.955 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 2.504 ден.
-37%
Shaddy 230373 Noce Shaddy 230373 Noce
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
3.371 ден.5.350 ден.
без ДДВ: 2.857 ден.
-37%
Shaddy 230373 Beige Shaddy 230373 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
3.371 ден.5.350 ден.
без ДДВ: 2.857 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS