Inini Giallo

Inini Giallo

1.105 ден.
Производител: Inini
Шифра: Inini Gialllo 98--0937-00
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:

Категорија: Кожна галантерија

Типологија: Женски ремен

Материјал: Кожа

Бренд: Inini

Боја: Giallo

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2022. UKION SHOPS
Inini Inini Giallo Категорија: Кожна галантерија Типологија: Женски ремен Материјал: Кожа Бренд: Inini Боја: Giallo .. Category: Product #: Inini Gialllo 98--0937-00 Regular price: 1.105 ден. 1.105 Available from: HOLDER DOOEL