Inini

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Inini Giallo
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Женски ремен Материјал: Кожа Бренд..
1.105 ден.
без ДДВ: 936 ден.
Inini Manicure Set Inini Manicure Set
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Сет за маникир Материјал: Кожа Бре..
1.730 ден.
без ДДВ: 1.466 ден.
Inini Giallo Ciaro
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Женски ремен Материјал: Кожа Бренд..
1.105 ден.
без ДДВ: 936 ден.
Inini Sabbia
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Женски ремен Материјал: Кожа Бренд..
1.105 ден.
без ДДВ: 936 ден.
-44%
Inini Nero Briefcase Inini Nero Briefcase
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожена ташна Материјал: Кожа Бренд..
6.100 ден.10.980 ден.
без ДДВ: 5.169 ден.
Marquis Nero Briefcase Marquis Nero Briefcase
Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожена ташна Материјал: Кожа Бренд..
9.450 ден.
без ДДВ: 8.008 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2022. UKION SHOPS