Inini Manicure Set
  • Inini Manicure Set
  • Inini Manicure Set

Inini Manicure Set

1.730 ден.
Производител: Inini
Шифра: Inini Manicure Set Nero 97-1106-01
Достапност: На залиха
Количина:

Категорија: Кожна галантерија

Типологија: Сет за маникир

Материјал: Кожа

Бренд: Inini

Боја: Nero

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2022. UKION SHOPS
Inini Inini Manicure Set Категорија: Кожна галантерија Типологија: Сет за маникир Материјал: Кожа Бренд: Inini Боја: Nero .. Category: Product #: Inini Manicure Set Nero 97-1106-01 Regular price: 1.730 ден. 1.730 Available from: HOLDER DOOEL