Locass Nero Belt
  • Locass Nero Belt

Locass Nero Belt

1.950 ден.
Производител: Locass
Шифра: Locass Nero Belt 306
Достапност: На залиха
Количина:

Категорија: Кожна галантерија

Типологија: Машки ремен

Материјал: Кожа

Бренд: Locass

Боја: Nero

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2022. UKION SHOPS
Locass Locass Nero Belt Категорија: Кожна галантерија Типологија: Машки ремен Материјал: Кожа Бренд: Locass Боја: Nero .. Category: Product #: Locass Nero Belt 306 Regular price: 1.950 ден. 1.950 Available from: HOLDER DOOEL