Чизми

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-40%
Marquis A705 Moro Marquis A705 Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.814 ден.9.690 ден.
без ДДВ: 4.927 ден.
-40%
Solo Emma Black Solo Emma Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.754 ден.9.590 ден.
без ДДВ: 4.876 ден.
-40%
Solo Daria Velur Solo Daria Velur
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
4.494 ден.7.490 ден.
без ДДВ: 3.808 ден.
-40%
Solo Alba Prima Solo Alba Prima
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
4.494 ден.7.490 ден.
без ДДВ: 3.808 ден.
-40%
Cruise Marrone Cruise Marrone
Категорија: Женска колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кож..
4.794 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 4.063 ден.
-40%
Cruise Bordeaux Cruise Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Патики Материјал за горниште: Кож..
4.794 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 4.063 ден.
-40%
Solo Sofija Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.430 ден.9.050 ден.
без ДДВ: 4.602 ден.
-50%
Marquis Paris 723 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.275 ден.10.550 ден.
без ДДВ: 4.470 ден.
-40%
Marquis Paris 722 Crocco Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.390 ден.5.650 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
-50%
Marquis Paris 584 T.Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.245 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 2.750 ден.
-40%
Marquis Paris 583 T.Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.990 ден.6.650 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
-40%
Marquis A826 T.Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
4.614 ден.7.690 ден.
без ДДВ: 3.910 ден.
-50%
Marquis A793 T.Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.845 ден.7.690 ден.
без ДДВ: 3.258 ден.
-40%
Marquis A641 Verde Marquis A641 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.550 ден.9.250 ден.
без ДДВ: 4.703 ден.
-40%
Marquis A627 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
4.500 ден.7.500 ден.
без ДДВ: 3.814 ден.
-40%
Marquis A355 T.Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
5.550 ден.9.250 ден.
без ДДВ: 4.703 ден.
-37%
Marquis Paris 344 Blue Marquis Paris 344 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Чизми Материјал за горниште: Кожа..
3.434 ден.5.450 ден.
без ДДВ: 2.910 ден.
-60%
CaféNoir Bordeaux CaféNoir Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
4.200 ден.10.500 ден.
без ДДВ: 3.559 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2022. UKION SHOPS