Получизми

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-40%
Marquis VF581 Brown
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
3.594 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 3.046 ден.
-40%
Marquis V1861 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
4.110 ден.6.850 ден.
без ДДВ: 3.483 ден.
-50%
Marquis BS350 T.Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
3.325 ден.6.650 ден.
без ДДВ: 2.818 ден.
-50%
Marquis BS350 Nero
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
3.325 ден.6.650 ден.
без ДДВ: 2.818 ден.
-40%
Marquis BS340 T.Moro Marquis BS340 T.Moro
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
3.990 ден.6.650 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
-84%
FABI 5145 Acquarello FABI 5145 Acquarello
Категорија: Машка колекција Типологија: Получизми Материјал за горниште: Кожа Пос..
1.500 ден.9.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2022. UKION SHOPS