Marquis Cuoio Crocco Bag
  • Marquis Cuoio Crocco Bag

Marquis Cuoio Crocco Bag

5.750 ден.
Производител: Marquis
Шифра: Marquis Cuoio Crocco Bag 40050
Достапност: На залиха
Количина:

Категорија: Кожна галантерија

Типологија: Кожна ташна

Материјал: Кожа

Бренд: Marquis

Боја: Cuoio Crocco

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2022. UKION SHOPS
Marquis Marquis Cuoio Crocco Bag Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожна ташна Материјал: Кожа Бренд: Marquis Боја: Cuoio Crocco .. Category: Product #: Marquis Cuoio Crocco Bag 40050 Regular price: 5.750 ден. 5.750 Available from: HOLDER DOOEL