Крзнени папучи Jessica Asphalt
  • Крзнени папучи Jessica Asphalt
  • Крзнени папучи Jessica Asphalt
  • Крзнени папучи Jessica Asphalt

Крзнени папучи Jessica Asphalt

1.992 ден.2.490 ден.
Производител: Marquis
Шифра: Крзнени папучи Jessica Asphalt 26252-12
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:


Категорија: Женска колекција

Типологија: Крзнени папучи

Материјал за горниште: Австралиско крзно (Double face)

Постава: Природно крзно 

Ѓон: Ева гума

Бренд: Marquis

Боја: Asphalt

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS
Marquis Крзнени папучи Jessica Asphalt Категорија: Женска колекција Типологија: Крзнени папучи Материјал за горниште: Австралиско крзно (Double face) Постава: Природно крзно  Ѓон: Ева гума Бренд: Marquis Боја: Asphalt     .. Category: Product #: Крзнени папучи Jessica Asphalt 26252-12 Regular price: 1.992 ден. 1.992 Available from: HOLDER DOOEL