Marquis M63 Brown
  • Marquis M63 Brown
  • Marquis M63 Brown

Marquis M63 Brown

3.143 ден.4.490 ден.
Производител: Marquis
Шифра: Marquis M63 Brown
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:
Категорија: Машка колекција

Типологија: Мокасини

Материјал за горниште: Кожа

Постава: Кожна

Ѓон: Кожа

Бренд: Marquis

Боја: Brown

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS
Marquis Marquis M63 Brown Категорија: Машка колекција Типологија: Мокасини Материјал за горниште: Кожа Постава: Кожна Ѓон: Кожа Бренд: Marquis Боја: Brown     .. Category: Product #: Marquis M63 Brown Regular price: 3.143 ден. 3.143 Available from: HOLDER DOOEL