CaféNoir Bordeaux
  • CaféNoir Bordeaux
  • CaféNoir Bordeaux

CaféNoir Bordeaux

4.200 ден.10.500 ден.
Производител: Café Noir
Шифра: CaféNoir Bordeaux 9020
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:


Категорија: Женска колекција

Типологија: Чевли

Материјал за горниште: Кожа

Постава: Кожна

Ѓон: Кожа

Бренд: CafeNoir

Боја: Bordeaux

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2021. UKION SHOPS
Café Noir CaféNoir Bordeaux Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа Постава: Кожна Ѓон: Кожа Бренд: CafeNoir Боја: Bordeaux     .. Category: Product #: CaféNoir Bordeaux 9020 Regular price: 4.200 ден. 4.200 Available from: HOLDER DOOEL