Shaddy 46335 Beige
  • Shaddy 46335 Beige

Shaddy 46335 Beige

4.440 ден.5.550 ден.
Производител: Shaddy
Шифра: Shaddy 46335 Beige
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:


Категорија: Женска колекција

Типологија: Сандали

Материјал за горниште: Кожа 

Постава: Кожна

Ѓон: Кожа

Бренд: Shaddy

Боја: Beige

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS
Shaddy Shaddy 46335 Beige Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Кожа  Постава: Кожна Ѓон: Кожа Бренд: Shaddy Боја: Beige   .. Category: Product #: Shaddy 46335 Beige Regular price: 4.440 ден. 4.440 Available from: HOLDER DOOEL