Shaddy 40152 Fuchsia
  • Shaddy 40152 Fuchsia

Shaddy 40152 Fuchsia

3.423 ден.4.290 ден.
Производител: Shaddy
Шифра: Shaddy 40152 Fuchsia
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:

Категорија: Женска колекција

Типологија: Сандали

Материјал за горниште: Кожа 

Постава: Кожна

Ѓон: Кожа

Бренд: Shaddy

Боја: Fuchsia

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS
Shaddy Shaddy 40152 Fuchsia Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Кожа  Постава: Кожна Ѓон: Кожа Бренд: Shaddy Боја: Fuchsia   .. Category: Product #: Shaddy 40152 Fuchsia Regular price: 3.423 ден. 3.423 Available from: HOLDER DOOEL