Tony Perroti Cardholder
  • Tony Perroti Cardholder

Tony Perroti Cardholder

1.395 ден.
Производител: Tony Perotti
Шифра: Tony Perroti Cardholder Moro 2639
Достапност: На залиха
Количина:

Категорија: Кожна галантерија

Типологија: Аксесоар за кредитни картички

Материјал: Кожа

Бренд: Tony Perroti

Боја: Moro

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2022. UKION SHOPS
Tony Perotti Tony Perroti Cardholder Категорија: Кожна галантерија Типологија: Аксесоар за кредитни картички Материјал: Кожа Бренд: Tony Perroti Боја: Moro .. Category: Product #: Tony Perroti Cardholder Moro 2639 Regular price: 1.395 ден. 1.395 Available from: HOLDER DOOEL