Solo Luna Lila

Solo Luna Lila

4.123 ден.5.890 ден.
Производител: Marquis
Шифра: Solo Luna Lila 225
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:Категорија: Женска колекција

Типологија: Еспадрили

Материјал за горниште: Кожа 

Постава: Кожна

Ѓон: Кожа

Бренд: Solo

Боја: Lila

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2022. UKION SHOPS
Marquis Solo Luna Lila Категорија: Женска колекција Типологија: Еспадрили Материјал за горниште: Кожа  Постава: Кожна Ѓон: Кожа Бренд: Solo Боја: Lila     .. Category: Product #: Solo Luna Lila 225 Regular price: 4.123 ден. 4.123 Available from: HOLDER DOOEL