Saddler Pinko Wallet
  • Saddler Pinko Wallet
  • Saddler Pinko Wallet

Saddler Pinko Wallet

1.592 ден.1.990 ден.
Производител: Saddler
Шифра: Saddler Pinko Wallet 2178
Достапност: На залиха
Количина:

Категорија: Кожна галантерија

Типологија: Кожен привезок

Материјал: Кожа

Бренд: Saddler

Боја: Pinko

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2022. UKION SHOPS
Saddler Saddler Pinko Wallet Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожен привезок Материјал: Кожа Бренд: Saddler Боја: Pinko .. Category: Product #: Saddler Pinko Wallet 2178 Regular price: 1.592 ден. 1.592 Available from: HOLDER DOOEL