Marquis White Bag

Marquis White Bag

3.800 ден.4.750 ден.
Производител: Marquis
Шифра: Marquis White Bag 4009
Достапност: На залиха
Количина:

Категорија: Кожна галантерија

Типологија: Кожена ташна

Материјал: Кожа

Бренд: Marquis

Боја: White

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2024. UKION SHOPS
Marquis Marquis White Bag Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожена ташна Материјал: Кожа Бренд: Marquis Боја: White .. Category: Product #: Marquis White Bag 4009 Regular price: 3.800 ден. 3.800 Available from: HOLDER DOOEL