Marquis Cuoio Wallet
  • Marquis Cuoio Wallet

Marquis Cuoio Wallet

1.432 ден.1.790 ден.
Производител: Marquis
Шифра: Marquis Cuoio Wallet 83001
Достапност: На залиха
Количина:

Категорија: Кожна галантерија

Типологија: Кожен привезок

Материјал: Кожа

Бренд: Marquis

Боја: Cuoio

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2022. UKION SHOPS
Marquis Marquis Cuoio Wallet Категорија: Кожна галантерија Типологија: Кожен привезок Материјал: Кожа Бренд: Marquis Боја: Cuoio .. Category: Product #: Marquis Cuoio Wallet 83001 Regular price: 1.432 ден. 1.432 Available from: HOLDER DOOEL