Marquis 500 Giallo
  • Marquis 500 Giallo
  • Marquis 500 Giallo

Marquis 500 Giallo

2.303 ден.3.290 ден.
Производител: Marquis
Шифра: Marquis 500 Giallo
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:
Категорија: Женска колекција

Типологија: Casual чевли

Материјал за горниште: Кожа 

Постава: Кожна

Ѓон: Кожа

Бренд: Marquis

Боја: Giallo

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2023. UKION SHOPS
Marquis Marquis 500 Giallo Категорија: Женска колекција Типологија: Casual чевли Материјал за горниште: Кожа  Постава: Кожна Ѓон: Кожа Бренд: Marquis Боја: Giallo     .. Category: Product #: Marquis 500 Giallo Regular price: 2.303 ден. 2.303 Available from: HOLDER DOOEL