Крзнени топлинки Camel 406
  • Крзнени топлинки Camel 406
  • Крзнени топлинки Camel 406
  • Крзнени топлинки Camel 406

Крзнени топлинки Camel 406

2.990 ден.
Производител: Marquis
Шифра: Fur slippers Camel 406
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број:


Категорија: Машка колекција

Типологија: Крзнени топлинки

Материјал за горниште: Австралиско крзно (Double face)

Постава: Природно крзно 

Ѓон: Ева гума

Бренд: Marquis

Боја: Camel

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-30%

Распродадено

Крзнени папучи Karla Camel UNISEX Крзнени папучи Karla Camel UNISEX
1.533 ден.2.190 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2023. UKION SHOPS
Marquis Крзнени топлинки Camel 406 Категорија: Машка колекција Типологија: Крзнени топлинки Материјал за горниште: Австралиско крзно (Double face) Постава: Природно крзно  Ѓон: Ева гума Бренд: Marquis Боја: Camel     .. Category: Product #: Fur slippers Camel 406 Regular price: 2.990 ден. 2.990 Available from: HOLDER DOOEL