Крзнени топлинки Anton Blue
  • Крзнени топлинки Anton Blue
  • Крзнени топлинки Anton Blue
  • Крзнени топлинки Anton Blue

Крзнени топлинки Anton Blue

2.190 ден.
Производител: Marquis
Шифра: Крзнени топлинки Anton Blue 26252
Достапност: На залиха
Количина:

Категорија: Машка колекција

Типологија: Крзнени папучи

Материјал за горниште: Австралиско крзно (Double face)

Постава: Природно крзно 

Ѓон: Ева гума

Бренд: Marquis

Боја: Blue

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2023. UKION SHOPS
Marquis Крзнени топлинки Anton Blue Категорија: Машка колекција Типологија: Крзнени папучи Материјал за горниште: Австралиско крзно (Double face) Постава: Природно крзно  Ѓон: Ева гума Бренд: Marquis Боја: Blue     .. Category: Product #: Крзнени топлинки Anton Blue 26252 Regular price: 2.190 ден. 2.190 Available from: HOLDER DOOEL