Пролет/Лето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-50%
Marquis 4710 Beige Marquis 4710 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.145 ден.4.290 ден.
без ДДВ: 1.818 ден.
-50%
Marquis 4640 Pinko Marquis 4640 Pinko
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.995 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 1.691 ден.
-50%
Marquis 4640 Camel Marquis 4640 Camel
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.995 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 1.691 ден.
-50%
Marquis 4640 Black Marquis 4640 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.995 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 1.691 ден.
-50%
Marquis 462 Blue Marquis 462 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.145 ден.4.290 ден.
без ДДВ: 1.818 ден.
-50%
Marquis 462 Black Marquis 462 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.145 ден.4.290 ден.
без ДДВ: 1.818 ден.
-50%
Marquis 462 Beige Marquis 462 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.145 ден.4.290 ден.
без ДДВ: 1.818 ден.
-40%
Marquis 029 Verde Marquis 029 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.334 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 1.978 ден.
-40%
Marquis 029 Black Marquis 029 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.334 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 1.978 ден.
-40%
Marquis 023 L.Blue Marquis 023 L.Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.094 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 1.775 ден.
-40%
Marquis 023 Giallo Marquis 023 Giallo
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.094 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 1.775 ден.
-40%
Marquis 023 Fuchsia Marquis 023 Fuchsia
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.094 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 1.775 ден.
-40%
Marquis 022 Rosa Marquis 022 Rosa
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.094 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 1.775 ден.
-40%
Marquis 022 Blue Marquis 022 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.094 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 1.775 ден.
-40%
Marquis 022 Beige Marquis 022 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
2.094 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 1.775 ден.
-50%
Marquis 2843 Nero Marquis 2843 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.595 ден.3.190 ден.
без ДДВ: 1.352 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2020. UKION SHOPS