Пролет / Лето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-44%
Marquis 28170 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
1.730 MKD3.090 MKD
без ДДВ: 1.466 MKD
-44%
Marquis 6016 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
1.730 MKD3.090 MKD
без ДДВ: 1.466 MKD
-44%
Marquis 2810 Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
1.730 MKD3.090 MKD
без ДДВ: 1.466 MKD
-44%
Marquis 2830 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
1.764 MKD3.150 MKD
без ДДВ: 1.495 MKD
-44%
Marquis 19020 Rosso
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
1.820 MKD3.250 MKD
без ДДВ: 1.542 MKD
-44%
Marquis 2812 Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
1.562 MKD2.790 MKD
без ДДВ: 1.324 MKD
-44%
Marquis 6346 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
1.764 MKD3.150 MKD
без ДДВ: 1.495 MKD
-44%
Marquis 6345 Grigio
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
1.764 MKD3.150 MKD
без ДДВ: 1.495 MKD
-44%
Marquis Moro 1901
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
1.764 MKD3.150 MKD
без ДДВ: 1.495 MKD
-44%
Marquis Beige 28110
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
1.730 MKD3.090 MKD
без ДДВ: 1.466 MKD
-44%
Marquis Moro 1907
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
1.764 MKD3.150 MKD
без ДДВ: 1.495 MKD
-37%
Campionaria 194 Rosso
Категорија: Женска колекција Типологија: Балетанки Материјал за горниште: ..
2.451 MKD3.890 MKD
без ДДВ: 2.077 MKD
-37%
Marquis Beige 30811
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
2.199 MKD3.490 MKD
без ДДВ: 1.864 MKD
-37%
Marquis Rosso
Категорија: Женска колекција Типологија: Женски чевли Материјал за горниште:&nb..
1.884 MKD2.990 MKD
без ДДВ: 1.597 MKD
-30%
Campionaria Blue 1133
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
6.125 MKD8.750 MKD
без ДДВ: 5.191 MKD
-37%
Campionaria Nero 1125
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
2.514 MKD3.990 MKD
без ДДВ: 2.131 MKD

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2019. UKION SHOPS