Сандали

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-50%
Marquis 6015 Moro Marquis 6015 Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.395 ден.2.790 ден.
без ДДВ: 1.182 ден.
-50%
Marquis 2848 Moro Marquis 2848 Moro
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.645 ден.3.290 ден.
без ДДВ: 1.394 ден.
-50%
Marquis 2847 Beige Marquis 2847 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.645 ден.3.290 ден.
без ДДВ: 1.394 ден.
-50%
Marquis 2846 Blue Marquis 2846 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.745 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 1.479 ден.
-50%
Marquis 2846 Beige Marquis 2846 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.745 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 1.479 ден.
-55%
Marquis 4710 Beige Marquis 4710 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.931 ден.4.290 ден.
без ДДВ: 1.636 ден.
-55%
Marquis 4640 Pinko Marquis 4640 Pinko
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.796 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 1.522 ден.
-55%
Marquis 4640 Camel Marquis 4640 Camel
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.796 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 1.522 ден.
-55%
Marquis 4640 Black Marquis 4640 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.796 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 1.522 ден.
-55%
Marquis 462 Blue Marquis 462 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.931 ден.4.290 ден.
без ДДВ: 1.636 ден.
-55%
Marquis 462 Beige Marquis 462 Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.931 ден.4.290 ден.
без ДДВ: 1.636 ден.
-50%
Marquis 029 Verde Marquis 029 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.945 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 1.648 ден.
-50%
Marquis 029 Black Marquis 029 Black
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.945 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 1.648 ден.
-50%
Marquis 023 L.Blue Marquis 023 L.Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.745 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 1.479 ден.
-50%
Marquis 023 Giallo Marquis 023 Giallo
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.745 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 1.479 ден.
-50%
Marquis 023 Fuchsia Marquis 023 Fuchsia
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.745 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 1.479 ден.
-50%
Marquis 2830 Blue Marquis 2830 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Сандали Материјал за горниште: Ко..
1.595 ден.3.190 ден.
без ДДВ: 1.352 ден.
-81%
FABI 8435 Maribel FABI 8435 Maribel
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
1.750 ден.9.200 ден.
без ДДВ: 1.483 ден.
-64%
Emmre Nero Emmre Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
2.724 ден.7.550 ден.
без ДДВ: 2.308 ден.
-73%
Emmre Nero Emmre Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
2.040 ден.7.550 ден.
без ДДВ: 1.729 ден.
-52%
Emmre Bronzo Emmre Bronzo
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
3.640 ден.7.550 ден.
без ДДВ: 3.085 ден.
-60%
Scarpet Taupe Scarpet Taupe
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
1.980 ден.4.950 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
-60%
Scarpet Blue Scarpet Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
1.980 ден.4.950 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
-60%
LeaGu Rosso LeaGu Rosso
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
3.436 ден.8.590 ден.
без ДДВ: 2.912 ден.
-60%
LeaGu Nappa Bianco/Rosso LeaGu Nappa Bianco/Rosso
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
3.716 ден.9.290 ден.
без ДДВ: 3.149 ден.
-60%
LeaGu Nero LeaGu Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
3.436 ден.8.590 ден.
без ДДВ: 2.912 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2022. UKION SHOPS