Sale

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-50%
Campionaria Bordeaux Campionaria Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
1.995 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 1.691 ден.
-35%
Comfort Beige 5521 Comfort Beige 5521
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
4.869 ден.7.490 ден.
без ДДВ: 4.126 ден.
-50%
Marquis Nero 3701 Marquis Nero 3701
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
1.775 ден.3.550 ден.
без ДДВ: 1.504 ден.
-40%
Marquis Nero 1566 Marquis Nero 1566
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.130 ден.3.550 ден.
без ДДВ: 1.805 ден.
-40%
Marquis Blue 2981 Marquis Blue 2981
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
1.950 ден.3.250 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
-40%
Marquis Nero 3704 Marquis Nero 3704
Категорија: Женска колекција Типологија: Елегантни чевли Материјал за горниште:..
2.130 ден.3.550 ден.
без ДДВ: 1.805 ден.
-40%
Marquis Blue 4215 Marquis Blue 4215
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
2.130 ден.3.550 ден.
без ДДВ: 1.805 ден.
-40%
Marquis Beige 4215 Marquis Beige 4215
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
2.130 ден.3.550 ден.
без ДДВ: 1.805 ден.
-60%
CaféNoir Bordeaux CaféNoir Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
4.200 ден.10.500 ден.
без ДДВ: 3.559 ден.
-35%
Vivian Nero Vivian Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
4.550 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 3.856 ден.
-50%
CaféNoir Nero CaféNoir Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
4.990 ден.9.980 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
-50%
CaféNoir Taupe CaféNoir Taupe
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
4.990 ден.9.980 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
-40%
Marquis Sand Marquis Sand
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
2.130 ден.3.550 ден.
без ДДВ: 1.805 ден.
-40%
Biba Beige Biba Beige
Категорија: Женска колекција Типологија: Салонки Материјал за горниште: Ко..
1.914 ден.3.190 ден.
без ДДВ: 1.622 ден.
-50%
Campionaria 740 Verde Campionaria 740 Verde
Категорија: Женска колекција Типологија: Женски чевли Материјал за горниште:&nb..
1.995 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 1.691 ден.
-50%
Campionaria 740 Blue Campionaria 740 Blue
Категорија: Женска колекција Типологија: Женски чевли Материјал за горниште:&nb..
1.995 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 1.691 ден.

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2020. UKION SHOPS