Луксузна линија CafèNoir

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-60%
CaféNoir Bordeaux
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
4.200 MKD10.500 MKD
без ДДВ: 3.559 MKD
-35%
Vivian Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
4.550 MKD6.999 MKD
без ДДВ: 3.856 MKD
-50%
CaféNoir Nero
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
4.990 MKD9.980 MKD
без ДДВ: 4.229 MKD
-50%
CaféNoir Taupe
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
4.990 MKD9.980 MKD
без ДДВ: 4.229 MKD
-50%
CaféNoir Taupe
Категорија: Женска колекција Типологија: Чевли Материјал за горниште: Кожа..
4.345 MKD8.690 MKD
без ДДВ: 3.682 MKD

За нас

Секогаш во чекор со модата, водени од потребата кожните чевли и галантерија директно од светските саеми во Милано да ги овозможиме и на современиот урбан македонски граѓанин. Задоволството, удобноста и модниот елемент го направи нашиот бренд препознатлив во Скопје и државата.

Читај повеќе

Контакт

  • +389 72 214 929 +389 70 228 387
  • marquisshoes1999@yahoo.com

Facebook

Marquis Shoes&Fashion © 2019. UKION SHOPS